|
|
|
|
 |
Jajca
2010-10-01 19:20:27
|
17
|
Nekem csak demónak van ilyen predator-ról képem. A Kékszakáll virágán rendszeresen garázdálkodott és méheket, poszméheket zsákmányolt.
 |
|
A hozzászólás:
 |
emceje
2010-10-01 18:26:44
|
7
|
| Lepkés nemigen rémlik; talán van még katicás meg hangyás. Könnyű őket fotózni, mert ragaszkodnak a tuti helyeikhez. El is neveztem őket anno, bár nem tudom, hogy ez most a Béla vagy a Tivadar;) |
|
Előzmény:
 |
P*istD
2010-10-01 18:23:22
|
4
|
mindig csodálom ezeket az apró karoló pókokat, hogy milyen nagy zsákmányaik vannak. képesek egy nagyobb lepkét is megfogni. nincs olyan fotód a tarsolyodban?
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|