Keresés

Részletes keresés

emceje Creative Commons License 2010-10-01 18:26:44 7
Lepkés nemigen rémlik; talán van még katicás meg hangyás. Könnyű őket fotózni, mert ragaszkodnak a tuti helyeikhez. El is neveztem őket anno, bár nem tudom, hogy ez most a Béla vagy a Tivadar;)
A hozzászólás:
P*istD Creative Commons License 2010-10-01 18:23:22 4
mindig csodálom ezeket az apró karoló pókokat, hogy milyen nagy zsákmányaik vannak. képesek egy nagyobb lepkét is megfogni. nincs olyan fotód a tarsolyodban?




Előzmény:
emceje Creative Commons License 2010-10-01 18:15:15 2
Akkor jojjon egy kevesbe bekes:)

Ebédidő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!