Keresés

Részletes keresés

*ridonli* Creative Commons License 2010-10-01 15:27:04 85
Ez az, nyilván szükséges a valódi védelem is, a tábla csak az ijesztés, hogy te betörő, inkább máshol próbálkozz, ez itt nem egészséges terep neked, én szóltam :)

A hozzászólás:
trancesound Creative Commons License 2010-10-01 14:23:45 80
Tény, hogy ez is jó taktika. Ez olyan mint pl más országokban kiraknak az utak mellé táblákat, hogy mérnek és a legtöbb helyen csak fenyítésképp, mégis a legtöbben lelassítanak. Lehet, hogy tényleg inkább azon van a hangsúly, hogy elhitessük a betörőkkel, hogy komoly védelmi rendszer van a házban, miközben lehet, hogy semmi sincs, ez mégis elriasztja őket. Én mondjuk ettől még nem érezném a lakásom biztonságban... nem árt ha tényleg van kamera, riasztó stb...
Előzmény:
*ridonli* Creative Commons License 2010-10-01 13:47:35 79
Nagy szerencsémre hozzánk soha nem törtek be, úgyhogy nem tudom, mennyi idő alatt érnének ki az őrök. Kb. 10 éve van távfelügyelt riasztónk, az előző házban is volt, a mostani lakásban is van.

Ahogy lejjebb is írtam, mindenütt jól láthatóan, fluoreszkálós táblákra ki van írva, hogy távfelügyelt riasztó + rögzített kamerakép. Érdekes, csak a szomszédainkhoz szoktak betörni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!