|
|
|
|
 |
*ridonli*
2010-10-01 12:20:49
|
75
|
Ez nem vagy-vagy! Nincs távfelügyelet riasztórendszer nélkül. Másképpen a távfelügyelet miként értesülne arról, hogy mennie kell?
Riasztórendszer persze lehetséges távfelügyelet nélkül is, de azért annak a hatékonysága kérdéses (= vannak-e állandó jelleggel készséges és kellőképpen határozott fellépésű szomszédok a közelben).
De ha már a riasztó beruházása megvolt, akkor az a havi +4-5 ezer Ft a távfelügyeletért (és a nyugalomért) nem igazán húzós összeg szerintem.
|
|
A hozzászólás:
 |
terkepp
2010-10-01 12:18:01
|
74
|
| Riasztó vagy távfelügyelet? Lassan nem tudom már eldönteni melyik lenne a legjobb megoldás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|