Keresés

Részletes keresés

*ridonli* Creative Commons License 2010-10-01 12:20:49 75
Ez nem vagy-vagy! Nincs távfelügyelet riasztórendszer nélkül. Másképpen a távfelügyelet miként értesülne arról, hogy mennie kell?

Riasztórendszer persze lehetséges távfelügyelet nélkül is, de azért annak a hatékonysága kérdéses (= vannak-e állandó jelleggel készséges és kellőképpen határozott fellépésű szomszédok a közelben).

De ha már a riasztó beruházása megvolt, akkor az a havi +4-5 ezer Ft a távfelügyeletért (és a nyugalomért) nem igazán húzós összeg szerintem.

A hozzászólás:
terkepp Creative Commons License 2010-10-01 12:18:01 74
Riasztó vagy távfelügyelet? Lassan nem tudom már eldönteni melyik lenne a legjobb megoldás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!