Keresés

Részletes keresés

XPS epito Creative Commons License 2010-09-29 14:47:19 67
és azután mit csinálsz a képpel?
Mert barátom hiába tukmálta a rendőrökre a kamera kinyomtatott képét, nem érdekelte őket.
Neki meg nem olyan szép emlék.
A hozzászólás:
ncc1701 Creative Commons License 2010-09-29 12:08:30 57
Nem riasztórendszer kell, hanem kamera, ami rejtett, és felveszi a kifele igyekvőket, és értelmes képet ad.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!