Keresés

Részletes keresés

ncc1701 Creative Commons License 2010-09-29 10:06:08 54
Riasztó minek? Ki sem jön rá senki, maximum anyáznak, h kapcsold már le. Betörés ellen egy dolog véd, ha otthon van valaki.
A legszebb, mikor a riasztó be van kötve vmi örszövédőhöz. 15 perc alatt érnek ki. Szerinted egy betörőnek mennyi idő kell? Mert max 5 perc se.
A hozzászólás:
hastetheday Creative Commons License 2010-09-29 09:52:23 53
Hát kössz, azt hittem a 2 zár meg az erős ajtó bőven elég, nekem ennyire futotta a "biztonságtechnika". Most már tudom, hogy minimum egy riasztó is kellene, mert akkor legalább felkeltek volna a szomszédok, vagy kijött volna a rendőség vagy akármi.
Utólag könnyű okosnak lenni, most már hiába rágódok rajta. Remélem többet nem lesz ilyen, de addig is felkészülök rá, hogy hárítsam...
Előzmény:
ZillionPro Creative Commons License 2010-09-27 14:18:18 52
Én erre csak annyit tudok, hogy csak saját magadnak köszönheted ezt a helyzetet. Szerintem teljesen mindegy, hogy hol lakik az ember a városban vagy vidéken akkor is sose szabad se a pénzt se az energiát spórolni akkor amikor a ház védelme a kérdés. Sok olyan ember van akinek egy egész élet munkája van a házában és ilyenkor nagy veszteség ha jönnek a betörők. Én pont ezért mindent megteszek, hogy megfelelő és napra kész legyen a lakásom biztonsága.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!