|
|
|
|
 |
ncc1701
2010-09-29 10:06:08
|
54
|
Riasztó minek? Ki sem jön rá senki, maximum anyáznak, h kapcsold már le. Betörés ellen egy dolog véd, ha otthon van valaki. A legszebb, mikor a riasztó be van kötve vmi örszövédőhöz. 15 perc alatt érnek ki. Szerinted egy betörőnek mennyi idő kell? Mert max 5 perc se. |
|
A hozzászólás:
 |
hastetheday
2010-09-29 09:52:23
|
53
|
Hát kössz, azt hittem a 2 zár meg az erős ajtó bőven elég, nekem ennyire futotta a "biztonságtechnika". Most már tudom, hogy minimum egy riasztó is kellene, mert akkor legalább felkeltek volna a szomszédok, vagy kijött volna a rendőség vagy akármi. Utólag könnyű okosnak lenni, most már hiába rágódok rajta. Remélem többet nem lesz ilyen, de addig is felkészülök rá, hogy hárítsam... |
|
Előzmény:
 |
ZillionPro
2010-09-27 14:18:18
|
52
|
| Én erre csak annyit tudok, hogy csak saját magadnak köszönheted ezt a helyzetet. Szerintem teljesen mindegy, hogy hol lakik az ember a városban vagy vidéken akkor is sose szabad se a pénzt se az energiát spórolni akkor amikor a ház védelme a kérdés. Sok olyan ember van akinek egy egész élet munkája van a házában és ilyenkor nagy veszteség ha jönnek a betörők. Én pont ezért mindent megteszek, hogy megfelelő és napra kész legyen a lakásom biztonsága. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|