|
|
|
|
 |
yxc432
2010-10-03 01:25:43
|
330
|
... és nincs rajta sapka!!!
Bocs, magas labda volt. :-))) |
|
 |
Beubabu
2010-09-29 07:57:31
|
328
|
Jó reggelt mindenkinek!
Okés, akkor valóban kecsegéim vannak :-) A kecsegés képen mintha keskenyebb is lenne az orra... |
|
 |
kőmű
2010-09-29 07:16:55
|
326
|
| Hát ennek is feláll.Nem látod?Nekem mindegy kecsege vagy tok az a lényeg,hogy finom a húsa. |
|
 |
Szanki
2010-09-28 20:49:44
|
325
|
| Az alsó a kecsege! |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-09-28 19:36:33
|
324
|

A kecsege orra hegyesebb kissé felálló! |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-28 18:50:39
|
323
|
| Köszi, ez a szűrő érdeme :-) Kecsegének árulták, bocsi a hülye kérdésért, de nem ugyanaz? Vagy csak közeli rokonok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|