|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-28 18:36:38
|
321
|
| Szia! Én is csak utólag vettem észre, hogy ő is rákerült :-) Bezzeg amikor őket próbálom... A csigákból persze, hogy én is napi sokat találok, csak ez a narancssárga ritka :-) Sima barna, meg csíkos, meg pöttyös az van dögivel :-) |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-09-28 18:21:31
|
320
|
| Csak négyet?Én mindennap 4db-ot látok.Sárgától a sötét barnáig.A 3-k képen szépen látszik a kecsegéd. |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-28 17:20:19
|
316
|
HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))
És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|