Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 18:36:38 321
Szia! Én is csak utólag vettem észre, hogy ő is rákerült :-) Bezzeg amikor őket próbálom... A csigákból persze, hogy én is napi sokat találok, csak ez a narancssárga ritka :-) Sima barna, meg csíkos, meg pöttyös az van dögivel :-)
A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-09-28 18:21:31 320
Csak négyet?Én mindennap 4db-ot látok.Sárgától a sötét barnáig.A 3-k képen szépen látszik a kecsegéd.
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 17:20:19 316

HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))

És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

 

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!