Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 17:31:53 318
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-))))
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-09-28 17:26:20 317
Úgyis megdöglik a hal gyomrában;-)))) Nem kell kinyírni őket!!!! Élve jobban megeszik !!! O>))))
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 17:20:19 316

HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))

És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

 

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!