|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-28 17:31:53
|
318
|
| ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-09-28 17:26:20
|
317
|
| Úgyis megdöglik a hal gyomrában;-)))) Nem kell kinyírni őket!!!! Élve jobban megeszik !!! O>)))) |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-28 17:20:19
|
316
|
HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))
És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|