|
|
|
|
 |
yxc432
2010-10-03 01:28:36
|
331
|
| Nyár közepén láttam egy tucatnyit egy építési terület melletti járdán, sötétbarna kivitelből, így messziről először azt hittem, a hőségtől a kutyaszar mászik odébb. Pár lépés után rájöttem, hogy az nem lehet, hogy minden kutyaszar csak úgy odébb mászna.;) |
|
 |
kőmű
2010-09-28 18:21:31
|
320
|
| Csak négyet?Én mindennap 4db-ot látok.Sárgától a sötét barnáig.A 3-k képen szépen látszik a kecsegéd. |
|
 |
Szanki
2010-09-28 17:26:20
|
317
|
| Úgyis megdöglik a hal gyomrában;-)))) Nem kell kinyírni őket!!!! Élve jobban megeszik !!! O>)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-09-28 17:20:19
|
316
|
HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))
És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába... |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-09-28 16:23:48
|
314
|
| A vízi toronycsigákat szeretik, puha a házuk, ezeket a nyálkásakat még nem adtam nekik! Nálunk 10 cm hosszúak is vannak! Szólj, ha nem döglenek tőle, talán jó élő eleség lehetne!;-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|