Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-10-03 01:28:36 331
Nyár közepén láttam egy tucatnyit egy építési terület melletti járdán, sötétbarna kivitelből, így messziről először azt hittem, a hőségtől a kutyaszar mászik odébb. Pár lépés után rájöttem, hogy az nem lehet, hogy minden kutyaszar csak úgy odébb mászna.;)
kőmű Creative Commons License 2010-09-28 18:21:31 320
Csak négyet?Én mindennap 4db-ot látok.Sárgától a sötét barnáig.A 3-k képen szépen látszik a kecsegéd.
Szanki Creative Commons License 2010-09-28 17:26:20 317
Úgyis megdöglik a hal gyomrában;-)))) Nem kell kinyírni őket!!!! Élve jobban megeszik !!! O>))))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 17:20:19 316

HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))

És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

 

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába...

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-09-28 16:23:48 314
A vízi toronycsigákat szeretik, puha a házuk, ezeket a nyálkásakat még nem adtam nekik! Nálunk 10 cm hosszúak is vannak! Szólj, ha nem döglenek tőle, talán jó élő eleség lehetne!;-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!