Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 17:20:19 316

HÉÉÉ, hát pont azért kérdezem, mert nem akarom kinyírni őket :-)))

És persze nálunk is vannak szép nagyok is. Meg színesek. Na ezt übereljétek:

 

Kb. egy hete fotóztam, idén már ez volt a 4. ilyen narancssárga. A viakolor a legszélesebb részén 23 cm. Ahol ő csúszik ott 17 cm a szélesség; utólag megmértem - kicsit vagyok csak hülye. Azt mondjuk nem értem miért nem a csigát... szőke vagyok nemhiába...

kőmű Creative Commons License 2010-09-28 16:31:59 315
Nálunk is rengeteg van az idén.Némelyik akkora,hogy frászt kap az ember tőlük.
A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-09-28 16:23:48 314
A vízi toronycsigákat szeretik, puha a házuk, ezeket a nyálkásakat még nem adtam nekik! Nálunk 10 cm hosszúak is vannak! Szólj, ha nem döglenek tőle, talán jó élő eleség lehetne!;-)))
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 12:58:47 313

Sziasztok!

Megint előkerültem... Taknyos köhögőkór múlik végre, de nem ezért írok. Szerintetek a kertben fellelhető kb. 1-2 cm-es meztelen csigákat bedobálhatom a halaknak? Próbáltam rákeresni a neten ilyesmire és találtam olyat, hogy a koik esznek csigákat. Persze azt nem írta, hogy milyeneket. Józan paraszti ésszel azt gondolnám, hogy a vízben élő csigákra gondolt (figyelitek micsoda logika :-) hehe). Szóval szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!