Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-09-28 16:23:48 314
A vízi toronycsigákat szeretik, puha a házuk, ezeket a nyálkásakat még nem adtam nekik! Nálunk 10 cm hosszúak is vannak! Szólj, ha nem döglenek tőle, talán jó élő eleség lehetne!;-)))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-28 12:58:47 313

Sziasztok!

Megint előkerültem... Taknyos köhögőkór múlik végre, de nem ezért írok. Szerintetek a kertben fellelhető kb. 1-2 cm-es meztelen csigákat bedobálhatom a halaknak? Próbáltam rákeresni a neten ilyesmire és találtam olyat, hogy a koik esznek csigákat. Persze azt nem írta, hogy milyeneket. Józan paraszti ésszel azt gondolnám, hogy a vízben élő csigákra gondolt (figyelitek micsoda logika :-) hehe). Szóval szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!