|
|
|
|
 |
Szanki
2010-09-28 16:23:48
|
314
|
| A vízi toronycsigákat szeretik, puha a házuk, ezeket a nyálkásakat még nem adtam nekik! Nálunk 10 cm hosszúak is vannak! Szólj, ha nem döglenek tőle, talán jó élő eleség lehetne!;-))) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-09-28 12:58:47
|
313
|
Sziasztok!
Megint előkerültem... Taknyos köhögőkór múlik végre, de nem ezért írok. Szerintetek a kertben fellelhető kb. 1-2 cm-es meztelen csigákat bedobálhatom a halaknak? Próbáltam rákeresni a neten ilyesmire és találtam olyat, hogy a koik esznek csigákat. Persze azt nem írta, hogy milyeneket. Józan paraszti ésszel azt gondolnám, hogy a vízben élő csigákra gondolt (figyelitek micsoda logika :-) hehe). Szóval szerintetek? Előre is köszi a válaszokat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|