|
|
|
|
 |
kardosprof
2010-09-27 20:15:30
|
24295
|
Ok köszi majd akkor kinézünk :) Regiztem az oldalra köszi azt is :D |
|
A hozzászólás:
 |
sztyui2
2010-09-27 20:02:54
|
24294
|
Bírom az indexet... Inkább nézz át ide: http://fotodaf.8.forumer.com/index.php |
|
Előzmény:
 |
sztyui2
2010-09-27 20:02:22
|
24293
|
Lent a parton valamerre!:) Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D Gyere bátran!:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|