Keresés

Részletes keresés

exc525 Creative Commons License 2010-10-04 09:48:36 24296
Vannak már részletek a taliról (ki mit vigyen, mire készüljünk...)?
sztyui2 Creative Commons License 2010-09-27 20:02:54 24294
Bírom az indexet...
Inkább nézz át ide:
http://fotodaf.8.forumer.com/index.php
A hozzászólás:
sztyui2 Creative Commons License 2010-09-27 20:02:22 24293
Lent a parton valamerre!:)
Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D
Gyere bátran!:)
Előzmény:
kardosprof Creative Commons License 2010-09-22 20:31:15 24286
Sziasztok merre szokott lenni a találkozó Mártélyon ??
Hmvhelyi vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!