|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-09-26 14:44:47
|
740
|
Sajnos a szakirodalom által javasolt 16-22 fokos hőmérsékletet nem tudjuk folyamatosan biztosítani neki, erre itt nincs mód. Az infra alatt sem lenne folyamatosan annyi, mikor kint tombol a mínusz 25.
Ha valaki, akinek van gyakorlata és kedve, szeretné kiteleltetni, jelezze. Ha nem jelentkezik senki, jövő héten bevisszük az állatkertbe. Pest megyében bárhová szívesen elszállítom.
Dw. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-09-26 11:36:35
|
739
|
Sziasztok.
A kertben találtunk egy kb 10 cm-es sünt. Először úgy volt, hogy elpateroljuk itthonról, de aztán felmerült, hogy ha tudjuk neki biztosítani a szükséges feltételeket, áttelelhetne itt. Visszaolvasgattam a topicot (ezúton köszönöm Thornak, aki ajánlotta), de néhány dolog felemerül kérdésként:
Hány fok szükséges nekik télen? A lakásba nem jöhet be, de fűtött kuckót tudunk barkácsolni neki az előszobában, ahol a macskabejáró miatt amúgy fagy is szokott lenni. Mekkora területre van szüksége? Mekkora az a ketrec vagy doboz, ami elég ahhoz, hogy egészségesen tudjuk szabadon engedni tavasszal?Hátha össze tudjuk hozni neki...
Dw. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|