Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2010-09-25 15:07:29 2611
ki gondolta volna, hagy pár sorral lejjebb hetekkel ezelőtti hsz van:)
na mindegy, akkor ez megoldódott.
egyet árulj el nekem, hogy lesz ilyen kék a kép, ami eredetileg vörösben úszik?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-09-24 19:11:48 2610
Értem, hogy segíteni akartál, de 2,5 hónapot késtél, és valószínű nem olvastad az előbbi hozzászólásomat. Miszerint megvettem a 450D-t és már javában használom is:)

Azért köszönöm:)

Bár 350D-t használtam előtte, ISO 100 / F5 / 5sec és lehet vele értékekkel dolgozni...
Azért hozzátartozik, hogy ez verőfényes délben van, este 7-kor már tényleg kellhet a 30sec is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!