Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sznhép Creative Commons License 2010-09-25 08:52:06 3
Nekem a Dég-et ajánlották, de tapasztalatokról nyilatkozni nem tudok.
Előzmény:
Pitylogós Creative Commons License 2009-10-29 20:34:01 -

A Zepter CleansyMag-gal esetleg valakinek tapasztalata, véleménye? Illetve bármi más javaslatot is szívesen fogadok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!