|
|
|
|
 |
trancesound
2010-09-24 12:07:01
|
895
|
| Azért akkora nagy esélyed nincs, mivel augusztus 20 óta megy a játék és több mint 2000 nevezett járgány verseng a legszebbnek járó díjért, ill október 15-ig tart maga a játék, de azért hajrá. Kár, hogy csak egy minit lehet nyerni. Azért én is designoltam egy saját vast, de csak poénból :) Azért szavazzatok rá... 764 ig vagyok :) |
|
A hozzászólás:
 |
Vampira99
2010-09-24 11:52:25
|
894
|
Űűű, ez engem hogy került el eddig? :O Hogy ez mekkora királyság :D Megszállott Coca-Cola-fanatikus vagyok, meg még MINI-t is nyerhetek vele, hát mindjárt leteszem a hajam :D Köszi emberek, ez nagyon jóóó, rohanok is autót tervezni :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|