|
|
|
|
 |
sherrifimó
2010-10-03 09:47:09
|
325
|
Szia !
Nekem is van eladó cicukám !
Mi az arany ár folyama nálad :-)? |
|
 |
cleo86
2010-09-24 19:45:22
|
324
|
Szia! Nálunk is vannak kicsik, de tényleg attól függ hogy mit értesz "arany ár" alatt.
|
|
 |
shine_adonis
2010-09-23 20:59:27
|
323
|
Szia!
Mit értesz az arany áron? Nálam vannak kölykök, ha érdekel, keress meg privátban! |
|
A hozzászólás:
 |
küf
2010-09-23 12:16:51
|
322
|
Sziasztok!
Beleszerettem a Maine Coon cicafajtába, gondolom ezzel nem vagyok egyedül. :-). Elolvastam sokmindent róluk, hogy megfelelően választhassak az otthon lévő más cicák és cairn terrierek mellé.
Egy jó ideje keresgélek már, de nem találtam magamnak olyan áron és olyan helyről, amit szeretnék, ezért jöttem ide a fórumra, hátha kapok segítséget.
Tudtok esetleg olyan tenyésztőt, akinek most vannak kiscicái és nem aranyért adja őket?
Köszönöm előre is
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|