Keresés

Részletes keresés

sherrifimó Creative Commons License 2010-10-03 09:47:09 325
Szia !

Nekem is van eladó cicukám !

Mi az arany ár folyama nálad :-)?
cleo86 Creative Commons License 2010-09-24 19:45:22 324
Szia!
Nálunk is vannak kicsik, de tényleg attól függ hogy mit értesz "arany ár" alatt.
shine_adonis Creative Commons License 2010-09-23 20:59:27 323
Szia!

Mit értesz az arany áron?
Nálam vannak kölykök, ha érdekel, keress meg privátban!
A hozzászólás:
küf Creative Commons License 2010-09-23 12:16:51 322

Sziasztok!

Beleszerettem a Maine Coon cicafajtába, gondolom ezzel nem vagyok egyedül. :-). Elolvastam sokmindent róluk, hogy megfelelően választhassak az otthon lévő más cicák és cairn terrierek mellé.

Egy jó ideje keresgélek már, de nem találtam magamnak olyan áron és olyan helyről, amit szeretnék, ezért jöttem ide a fórumra, hátha kapok segítséget.

Tudtok esetleg olyan tenyésztőt, akinek most vannak kiscicái és nem aranyért adja őket?

Köszönöm előre is

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!