Keresés

Részletes keresés

sztyui2 Creative Commons License 2010-09-27 20:02:22 24293
Lent a parton valamerre!:)
Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D
Gyere bátran!:)
sztyui2 Creative Commons License 2010-09-27 20:00:09 24292
Part fele valamerre:)
Menj le a parton, és ha látsz bográcsozó fotósokat fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagy eséllyel mi vagyunk!:) Gyere bátran!
A hozzászólás:
kardosprof Creative Commons License 2010-09-22 20:31:15 24286
Sziasztok merre szokott lenni a találkozó Mártélyon ??
Hmvhelyi vagyok.
Előzmény:
exc525 Creative Commons License 2010-09-21 11:52:41 24285

Ismét DAF tali! A hagyományokhoz hűen Október 23-án Mártélyon kerül megrendezésre az őszi Dél-Alföldi Fotósok találkozója! Részletekkel EveRY tud szolgálni...  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!