|
|
|
|
 |
sztyui2
2010-09-27 20:02:22
|
24293
|
Lent a parton valamerre!:) Sétálj végig a parton, igazából konkrétan még mi se tudjuk merre leszünk, de ott leszünk! Ha látsz bográcsozó fotósokat, fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagyon nagy eséllyel mi vagyunk:D Gyere bátran!:) |
|
 |
sztyui2
2010-09-27 20:00:09
|
24292
|
Part fele valamerre:) Menj le a parton, és ha látsz bográcsozó fotósokat fényképezőgéppel a nyakukban, akkor azok nagy eséllyel mi vagyunk!:) Gyere bátran! |
|
A hozzászólás:
 |
kardosprof
2010-09-22 20:31:15
|
24286
|
Sziasztok merre szokott lenni a találkozó Mártélyon ?? Hmvhelyi vagyok. |
|
Előzmény:
 |
exc525
2010-09-21 11:52:41
|
24285
|
Ismét DAF tali! A hagyományokhoz hűen Október 23-án Mártélyon kerül megrendezésre az őszi Dél-Alföldi Fotósok találkozója! Részletekkel EveRY tud szolgálni... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|