|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-09-22 17:21:20
|
998
|
| Pedig ilyenkor szerintem könnyebb. Még nem telelnek, de már nem olyan gyorsak a gyíkok. |
|
A hozzászólás:
 |
Kismisi8312
2010-09-22 10:47:08
|
997
|
| Nos a barátnőmék kertjében sok van... Csak meg kéne fognom néhányat, de most, hogy ősz van, ez már kicsit nehezebb lenne... |
|
Előzmény:
 |
ivaan
2010-08-16 13:02:20
|
984
|
Lábatlan gyíkot szeretnék a kertemben szabadon engedni.
Anno voltak is gyerekkoromban de az urbanizáció vagy a DDT elkergette Őket.
Ha talál valaki talál vagy tudja hol lehet még fogni érdekelne egy pár.
A kertben feltételek adottak direkt hüllőknek kialakított telelő részeket csináltam így valószínűleg ott is maradnának ha még az ősszel elengedem.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|