Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-09-22 17:21:20 998
Pedig ilyenkor szerintem könnyebb. Még nem telelnek, de már nem olyan gyorsak a gyíkok.
A hozzászólás:
Kismisi8312 Creative Commons License 2010-09-22 10:47:08 997
Nos a barátnőmék kertjében sok van... Csak meg kéne fognom néhányat, de most, hogy ősz van, ez már kicsit nehezebb lenne...
Előzmény:
ivaan Creative Commons License 2010-08-16 13:02:20 984

Lábatlan gyíkot szeretnék a kertemben szabadon engedni.

Anno voltak is gyerekkoromban de az urbanizáció vagy a DDT elkergette Őket.

Ha talál valaki talál vagy tudja hol lehet még fogni érdekelne egy pár.

A kertben feltételek adottak direkt hüllőknek kialakított telelő részeket csináltam így valószínűleg ott is maradnának ha még az ősszel elengedem.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!