|
|
|
|
 |
Kismisi8312
2010-09-22 10:43:18
|
996
|
| Mivel a képek a nyár közepén készültek, kétlem... |
|
A hozzászólás:
 |
ivaan
2010-09-21 20:28:19
|
995
|
Lehet, hogy telelni húzódtak be a kerti csap csöve mellet vagy az főelzáró fémháza mellett juthatott be. A kígyók is hallanak illetve rezgéseket érzékelnek azt hiszem állkapcsukon keresztül talán? |
|
Előzmény:
 |
firmitudo
2010-07-09 19:03:16
|
982
|
Látod, ha ez így van, akkor igazad lehet, mert-bár egy nehéz marhapadló van az ajtóra téve- a hangyák bazi sok földet hordtak alá,szorgos munkájukkal megemelték résnyire, csak arra nem gondoltam, hogy azon is beférhetnek...és most eszembe jut, hogy az egerek is milyen kis résen átférnek. De mit ettek? Néhány meztelencsigát látni az aknában...megeszik vajon?Vagy ilyen sokáig kibírják?Ill. azt sem tudjuk mikor estek bele.És miért kettő esett bele, miért nem csak egy?Egy pár lehet és szag után megtalálják egymást? Off.Látom hoho vagy :).Tavaly elmentünk a párommal egy hétre Tiszaroffra, de végig köves volt, nem lehetett nyugodtan lepakolni.Lementem a gáton Tiszabőig, de egy normális beálló nem volt, ahol meg volt ott pangott.Persze az autót jól összecsesztem az ismeretlen bozótosban.Végül a Kunsági Főcsatornán kötöttünk ki, de csak dévérek voltak, meg törpe, azok viszont szép nagyok.Nem tudom merre laksz, de Tiszaroff egy patyolat kis falu, de előtte Tiszabura, meg utána Tiszabő....hááát...csak ott ne robbanjon le az autó:).De ülés alatt az ólmos bot :D. Egyébként meg valahol a kígyó is hal:).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|