Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
CVZ Creative Commons License 2010-09-21 19:44:22 2570
Már tavaly az NB2 kapcsán is rosszallásunkat fejeztük ki Vágó úr vezetőedzővé kinevezése kapcsán(nem csak azért,mert élőben láttuk már Szolnokon "szakértelmét",hanem a többi csapatnál végzett munkája (lásd Diósgyőr) is lehangoló volt), de hogy hogynem, Vágó vagy a MÁV szerencséjére (ezt mindenki döntse el) enbéegyes lett a csapat!
Várható volt, hogy Vágó viszi tovább a "megkezdett munkát", csak hát a csapat fikarcnyi előrelépést sem mutatott az "erősitések" ellenére 7 forduló alatt. A Nagyérdemű persze "hőzöngve" is látja ,látta ezt, FG nemtetszése ellenére (persze érthető, FG bízott VA-ban).

DE MOST ELJÖTT AZ IDŐ, ahol el kell dönteni, hogy továbbra is ezen az úton halad a társaság(NB2 Keleti-csoport), vagy pedig menekül előre a győzelem felé (Vágó-mentesen).
Hölgyeim és Uraim!
Tessék választani!!
Előzmény:
MÁV_szurkoló Creative Commons License 2010-09-21 18:47:31 2569

Látod Öreg, azé' "látnok" nemigen lehetek ebben a foci témában.....

Az igazság valahol "földvár felé félúton" lehet !

De ebben a "leosztásban" sok reményünk már nem lehet ! :-(

 

Őszintén szólva FÉLTEM a szolnoki labdarúgás jövőjét, szvsz sürgősen VÁLTANI KELL !!!!

Remélem, hogy mások is így látják !

 

HAJRÁ MÁV !!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!