Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-20 18:54:14 309

Asszem a kalapkúra után lesz majd borogatás... Vagy borulgatás? ;-)))))

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-09-20 18:12:58 308
Kezes-lábas borogatás? ;-)))
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-20 18:10:31 307

SZia!

Már mindent kipróbáltam és egyelőre úgy néz ki megmaradok. Hétvégén ha minden kötél szakad jöhet a kalapkúra :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!