|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-20 18:10:31
|
307
|
SZia!
Már mindent kipróbáltam és egyelőre úgy néz ki megmaradok. Hétvégén ha minden kötél szakad jöhet a kalapkúra :-) |
|
A hozzászólás:
 |
yxc432
2010-09-19 20:39:23
|
306
|
| Mézes-citromos tea, fokhagyma és negró cukorkák, hajrá! |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-15 19:00:06
|
301
|
Hali!
Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...
De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)
JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|