Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-20 18:10:31 307

SZia!

Már mindent kipróbáltam és egyelőre úgy néz ki megmaradok. Hétvégén ha minden kötél szakad jöhet a kalapkúra :-)

A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-09-19 20:39:23 306
Mézes-citromos tea, fokhagyma és negró cukorkák, hajrá!
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-15 19:00:06 301

Hali!

Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...

De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)

JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!