Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
atrego Creative Commons License 2010-09-17 21:44:37 46
a városligeti tóban sikerült megfigyelni mind gibbicepsz,mind plekó ívását.Már 4 kiló körüliek is vannak benne,a szörnyű az,hogy jelenleg 13 fokos a víz.....
Előzmény:
Gyuree26 Creative Commons License 2010-09-17 18:03:09 45
10évesen ivarérett teljesen csak kerti tóba lehet szaporítani,de ott is nehezen hormon segíthet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!