Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-15 19:17:31 303

Szia!

Köszi, neked is mielőbbi jobbulást! :-)

A hozzászólás:
kőmű Creative Commons License 2010-09-15 19:08:37 302
Hát akkor neked is jobbulást.Én szintén nyomom az ágyat,ugyan ezekkel a tünetekkel.
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-15 19:00:06 301

Hali!

Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...

De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)

JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!