|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-15 19:17:31
|
303
|
Szia!
Köszi, neked is mielőbbi jobbulást! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
kőmű
2010-09-15 19:08:37
|
302
|
| Hát akkor neked is jobbulást.Én szintén nyomom az ágyat,ugyan ezekkel a tünetekkel. |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-15 19:00:06
|
301
|
Hali!
Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...
De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)
JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|