Keresés

Részletes keresés

Bégé69 Creative Commons License 2010-09-24 10:24:28 893
Nagyon helyes, hogy nem adtad fel!! elvégre a remény hal meg utoljára :P :D
Ha meg úgyis azt nézed hogy minden nap veszel kólát és lefogadom hogy minden nap te is úgy mint én egy csomó időt eltöltesz a gép előtt akkor már miért ne tennéd ezt úgy hogy dobsz magadnak egy esélyt arra hogy megnyerj egy ilyen kis pöpec kocsit.
Nézegettem egy kicsit hogy ki milyet tervezett... hát akad bőven olyan amire nem is fordítottak szinte semmi időt csak összedobott valamit hogy hátha, de szerintem ők az esélytelenek nyugalmával indulnak, de akad olyan is amire még én is szívesen szavaztam volna hogy nem játszanék én is.
A hozzászólás:
Kozomago Creative Commons License 2010-09-15 13:15:40 892
Én még sosem nyertem semmi értékes dolgot....de nem adtam fel a reményt...egy ismerősöm nyert már kocsit...a mázlista.. ő valami sörös játékra nevezett és úgy sorsolták ki...már a coca cola honlapján is regisztráltam 1-2 ilyen nyereményjátékra. kólát szinte minden nap veszek, szóval kupakom az van rendesen:D
mindjárt megnézem ezt a mini tervezős dolgot is. jópofának tűnik.:D
Előzmény:
Wettp Creative Commons License 2010-09-15 11:18:12 891
na végreee..tényleg mükszik faintosan az oldal...2-3 napja találtam rá és akkor ideges is voltam h nem jácchatok.telibe egy hónap elég is hogy megnyerjem elöletek...igazábol jo ez a megtervezös program,10perc alatt össze is dobtam egyet,ami olyanra sikerült h vonza majd a szavazatokat remélem.kell nekem ez a kocsi:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!