|
|
|
|
 |
Kozomago
2010-09-15 13:15:40
|
892
|
Én még sosem nyertem semmi értékes dolgot....de nem adtam fel a reményt...egy ismerősöm nyert már kocsit...a mázlista.. ő valami sörös játékra nevezett és úgy sorsolták ki...már a coca cola honlapján is regisztráltam 1-2 ilyen nyereményjátékra. kólát szinte minden nap veszek, szóval kupakom az van rendesen:D mindjárt megnézem ezt a mini tervezős dolgot is. jópofának tűnik.:D
|
|
A hozzászólás:
 |
Wettp
2010-09-15 11:18:12
|
891
|
na végreee..tényleg mükszik faintosan az oldal...2-3 napja találtam rá és akkor ideges is voltam h nem jácchatok.telibe egy hónap elég is hogy megnyerjem elöletek...igazábol jo ez a megtervezös program,10perc alatt össze is dobtam egyet,ami olyanra sikerült h vonza majd a szavazatokat remélem.kell nekem ez a kocsi:)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|