Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-09-13 23:01:48 2607
Amúgy megvettem a gépet, 450D-lett a végén, ezzel nincs is gond. Egy észrevétel : a gép mellé vettem egy Canon EF-S 17-85mm f/4-5.6 IS USM obit is.

Megbántam!

Bár nem Hot-Spotos, de torzít mint a fene nagylátószögnél(panoráma fotók kizárva), és életlenek a képszélek, komolyan egy vicc ennyi pénzért! Egy darabig szenvedtem vele a számítógépen(utómunka), de berágatott és eladtam. Lehet, csak az enyém volt hibás?! Amúgy IR szűrő nélkül egész elfogadható képeket csinál, kecskeméten a repülőnapon kifejezetten jól jött a 85mm és az IS. De hát a nagylátó miatt vettem, és az vacak. Hátha más is tanul az esetből.....
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-07-10 23:27:47 2600
Tiszteletem.

Eladtam a 350D-met, és szeretnék előbbre lépni egy kicsit. Gondolkodom az 1000D és a 450D gépeken. Újabbra jelenleg nincs keret.... A neten nemigazán találtam IR-el kapcsolatos tapasztalatokat e két géppel, így segítséget kérnék. Bárminemű ajánlat, tapasztalat, sejtés megkönnyítené választásom.

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!