Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-15 19:00:06 301

Hali!

Hát most a takonykór jött. Nálam. Szombaton rongyá áztam a kutyasuliban, aztán gondoltam - én szőke idióta -, hogy vasárnap majd jól beöltözöm, hogy meg ne fázzak. Kb. a gatya lerohadt rólam, olyan meleg volt. Én meg bélelt gatyában gumicsimmában... A vége köhögés, takony, láz...

De legalább a kedvem jó, mert végre aszfalt út lesz az utcánkban! Hétfőn kezdték és október 10. az átadás határideje :-)

JA, a kecsege valamelyik őse lehet, hogy félreívott valami balinnal vagy busával :-)))

 

 

A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-09-13 21:30:05 298
Ugráló kecsege... Mi jöhet még? :-))
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-13 16:41:57 297

Sziasztok!

Jöhet bárki bármikor, de az ölebbekkel vigyázni kell, mert az egyik összelapít, a másik meg felugrál és összenyálaz. Ja és mancsnyomok alul-felül a  teljes ruházaton. ;-))

 

Jaj képzeljétek, tegnap az egyik lüke kecsege kiugrott a tóból a sóderre! Még jó, hogy otthon voltunk és pont a tó köré szóruk a fűmagot, így gyorsan vissza tudtuk tenni az öngyilkosjelöltet. Gondolom kedvet kapott az ugrálásra a koiktól, vagy megijedt valamitől. A fene tudja...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!