Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-09-13 21:30:05 298
Ugráló kecsege... Mi jöhet még? :-))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-13 16:41:57 297

Sziasztok!

Jöhet bárki bármikor, de az ölebbekkel vigyázni kell, mert az egyik összelapít, a másik meg felugrál és összenyálaz. Ja és mancsnyomok alul-felül a  teljes ruházaton. ;-))

 

Jaj képzeljétek, tegnap az egyik lüke kecsege kiugrott a tóból a sóderre! Még jó, hogy otthon voltunk és pont a tó köré szóruk a fűmagot, így gyorsan vissza tudtuk tenni az öngyilkosjelöltet. Gondolom kedvet kapott az ugrálásra a koiktól, vagy megijedt valamitől. A fene tudja...

Előzmény:
yxc432 Creative Commons License 2010-09-12 22:51:12 293
Na jó, látom, hamarosan el kell sétálnom a XVI. kerület irányába.... ;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!