|
|
|
|
 |
cirmicur
2010-09-13 18:07:55
|
260
|
Szia!
A 244-es hozzászólásomban pont egy ilyen cicát "reklámoztam", de hát sajnos én Pesten lakom a XVI. kerületben. A cica még tegnap megvolt, remélem ma este is találkozom vele, etetéskor. Ha véletlenül a fővárosban jártok és kell, akkor jelezzétek.
Üdv! |
|
A hozzászólás:
 |
sziszy76
2010-09-13 16:12:14
|
259
|
Sziasztok!
Vörös kandúr kiscicát keresek.A mi cicusunk nemrég elveszett,és sajnos nincs rá esély,hogy előkerül. 4 kisgyerek várja haza minden nap. Úgy döntöttem,hogy ha nem is teljesen,de megpróbálom kárpótolni őket,egy másik cicával. Ha valaki tudna segíteni ebben,azt megköszönném. Lehetőleg a közelünkből szeretném(Tápiószele,esetleg Cegléd,Jászberény,Nagykáta...). És lenne még egy kérésünk,bár ez igazából nem az enyém,hanem a gyerekeké. A szomszédunkban volt egy félperzsa cica,akit a gyerekeim nagyon szerettek.A lányaim meg egyenesen odavoltak érte,olyan szép volt.Sajnos őt elütötte egy vadbarom.:( (Bocs,de nincs rá jobb szó). Szóval lehetőség szerint ilyen cicust szeretnénk. Mindenkinek előre is köszönöm-köszönjük.:)
Szilvi és a gyerekek(Fanni,Alexa,Dani és Noémi) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|