Keresés

Részletes keresés

cirmicur Creative Commons License 2010-09-13 18:07:55 260

Szia!

 

A 244-es hozzászólásomban pont egy ilyen cicát "reklámoztam", de hát sajnos én Pesten lakom a XVI. kerületben. A cica még tegnap megvolt, remélem ma este is találkozom vele, etetéskor. Ha véletlenül a fővárosban jártok és kell, akkor jelezzétek.

 

Üdv!

A hozzászólás:
sziszy76 Creative Commons License 2010-09-13 16:12:14 259
Sziasztok!

Vörös kandúr kiscicát keresek.A mi cicusunk nemrég elveszett,és sajnos nincs rá esély,hogy előkerül.
4 kisgyerek várja haza minden nap.
Úgy döntöttem,hogy ha nem is teljesen,de megpróbálom kárpótolni őket,egy másik cicával.
Ha valaki tudna segíteni ebben,azt megköszönném.
Lehetőleg a közelünkből szeretném(Tápiószele,esetleg Cegléd,Jászberény,Nagykáta...).
És lenne még egy kérésünk,bár ez igazából nem az enyém,hanem a gyerekeké.
A szomszédunkban volt egy félperzsa cica,akit a gyerekeim nagyon szerettek.A lányaim meg egyenesen odavoltak érte,olyan szép volt.Sajnos őt elütötte egy vadbarom.:(
(Bocs,de nincs rá jobb szó).
Szóval lehetőség szerint ilyen cicust szeretnénk.
Mindenkinek előre is köszönöm-köszönjük.:)

Szilvi és a gyerekek(Fanni,Alexa,Dani és Noémi)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!