|
|
|
|
 |
hastetheday
2010-09-15 09:43:10
|
890
|
ITT találod! Az eddigi link amit írtak/am nem volt megbízható, sokszor nem töltött be. Az oldalon, minden info le van írva, és megnézheted az összes eddig elkészített MINI-t. :D Pont azon gondolkoztam, hogy milyen jó lenne ha az összeset legyártanák amit megterveztek! Milyen jól néznének ki az utakon! :D
|
|
A hozzászólás:
 |
barhelg
2010-09-13 11:58:24
|
886
|
| Hol találom ezt a Cola játékot? Ezzel lehet nyerni is vagy csak az autó külsejét megtervezni? |
|
Előzmény:
 |
bitmapwomen
2010-09-13 09:27:46
|
885
|
És pont ez a jó a Cola nyereményjátékokban, hogy divatos és főleg drága dolgokat hoznak elérhető közelségbe. Bár az én autóm amit terveztem nem nagyon hozza lázba az embereket, de nekem tetszik! :) Ha a nyereményjáték nem jön össze akkor veszek egy Ladát és azt festem ilyenre! :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|