Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2010-09-13 13:34:15 887
Nem láttam még az autót! Csak ipodot, számítógépes játékokat és koncertbelépőket láttam a játékos honlapjukon, a coke.hu-n.
barhelg Creative Commons License 2010-09-13 11:58:24 886
Hol találom ezt a Cola játékot? Ezzel lehet nyerni is vagy csak az autó külsejét megtervezni?
A hozzászólás:
bitmapwomen Creative Commons License 2010-09-13 09:27:46 885
És pont ez a jó a Cola nyereményjátékokban, hogy divatos és főleg drága dolgokat hoznak elérhető közelségbe. Bár az én autóm amit terveztem nem nagyon hozza lázba az embereket, de nekem tetszik! :)
Ha a nyereményjáték nem jön össze akkor veszek egy Ladát és azt festem ilyenre! :D
Előzmény:
kabalaa Creative Commons License 2010-09-08 10:53:07 884
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet!
Közel 5 millától indul a One!
A Cooper meg 5.5-től! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!