|
|
|
|
 |
v_peti
2010-09-13 13:34:15
|
887
|
Nem láttam még az autót! Csak ipodot, számítógépes játékokat és koncertbelépőket láttam a játékos honlapjukon, a coke.hu-n.
|
|
 |
barhelg
2010-09-13 11:58:24
|
886
|
| Hol találom ezt a Cola játékot? Ezzel lehet nyerni is vagy csak az autó külsejét megtervezni? |
|
A hozzászólás:
 |
bitmapwomen
2010-09-13 09:27:46
|
885
|
És pont ez a jó a Cola nyereményjátékokban, hogy divatos és főleg drága dolgokat hoznak elérhető közelségbe. Bár az én autóm amit terveztem nem nagyon hozza lázba az embereket, de nekem tetszik! :) Ha a nyereményjáték nem jön össze akkor veszek egy Ladát és azt festem ilyenre! :D |
|
Előzmény:
 |
kabalaa
2010-09-08 10:53:07
|
884
|
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet! Közel 5 millától indul a One! A Cooper meg 5.5-től! :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|