Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-13 16:41:57 297

Sziasztok!

Jöhet bárki bármikor, de az ölebbekkel vigyázni kell, mert az egyik összelapít, a másik meg felugrál és összenyálaz. Ja és mancsnyomok alul-felül a  teljes ruházaton. ;-))

 

Jaj képzeljétek, tegnap az egyik lüke kecsege kiugrott a tóból a sóderre! Még jó, hogy otthon voltunk és pont a tó köré szóruk a fűmagot, így gyorsan vissza tudtuk tenni az öngyilkosjelöltet. Gondolom kedvet kapott az ugrálásra a koiktól, vagy megijedt valamitől. A fene tudja...

Szanki Creative Commons License 2010-09-13 05:21:35 294
Az ölebekkel vigyázz! Nehezek!
A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-09-12 22:51:12 293
Na jó, látom, hamarosan el kell sétálnom a XVI. kerület irányába.... ;)
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-12 17:40:13 286

SZia Janó!

Ez gyönyörű!!!! Az egész olyan hűha, de jól néz ki érzést váltott ki belőle:-))

 

Szia yxc432!

HEHEHEHE :-)))))

 

UI.: Már 5 kishalat találtam a tóban és ma végre nem esik az eső :-D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!