|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-13 16:41:57
|
297
|
Sziasztok!
Jöhet bárki bármikor, de az ölebbekkel vigyázni kell, mert az egyik összelapít, a másik meg felugrál és összenyálaz. Ja és mancsnyomok alul-felül a teljes ruházaton. ;-))
Jaj képzeljétek, tegnap az egyik lüke kecsege kiugrott a tóból a sóderre! Még jó, hogy otthon voltunk és pont a tó köré szóruk a fűmagot, így gyorsan vissza tudtuk tenni az öngyilkosjelöltet. Gondolom kedvet kapott az ugrálásra a koiktól, vagy megijedt valamitől. A fene tudja... |
|
 |
Szanki
2010-09-13 05:21:35
|
294
|
| Az ölebekkel vigyázz! Nehezek! |
|
A hozzászólás:
 |
yxc432
2010-09-12 22:51:12
|
293
|
| Na jó, látom, hamarosan el kell sétálnom a XVI. kerület irányába.... ;) |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-12 17:40:13
|
286
|
SZia Janó!
Ez gyönyörű!!!! Az egész olyan hűha, de jól néz ki érzést váltott ki belőle:-))
Szia yxc432!
HEHEHEHE :-)))))
UI.: Már 5 kishalat találtam a tóban és ma végre nem esik az eső :-D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|