Keresés

Részletes keresés

Szanki Creative Commons License 2010-09-12 20:59:37 291
Ha van iszap a tavadba akkor egy jó nagy téglát köss a tőre és engedd le a tó fenekére, ha nincs akkor nagyobb vödörbe ültesd be, nagy kövekkel súlyozva engedd le!
Így tönkremegy tápanyag hiányban, télen pedig megfagy a jégben, aztán megrothad!
A hozzászólás:
kojonó Creative Commons License 2010-09-12 20:53:49 290

Sziasztok!

A kis tavunkban van három tő tavirózsa, a töveik egybe vannak nőve, mert valaha egy cserépbe lettek elültetve. A nyár végén a cserepet a növény tövével együtt feldodta a víz.  A télen kifagyhat ez a tő, mivel a víz tetején úszik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!