|
|
|
|
 |
Szanki
2010-09-12 20:59:37
|
291
|
Ha van iszap a tavadba akkor egy jó nagy téglát köss a tőre és engedd le a tó fenekére, ha nincs akkor nagyobb vödörbe ültesd be, nagy kövekkel súlyozva engedd le! Így tönkremegy tápanyag hiányban, télen pedig megfagy a jégben, aztán megrothad! |
|
A hozzászólás:
 |
kojonó
2010-09-12 20:53:49
|
290
|
Sziasztok!
A kis tavunkban van három tő tavirózsa, a töveik egybe vannak nőve, mert valaha egy cserépbe lettek elültetve. A nyár végén a cserepet a növény tövével együtt feldodta a víz. A télen kifagyhat ez a tő, mivel a víz tetején úszik? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|