Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010-09-13 22:01:01 299
Szia! Köszönöm a kedves szavakat!!
yxc432 Creative Commons License 2010-09-12 22:51:12 293
Na jó, látom, hamarosan el kell sétálnom a XVI. kerület irányába.... ;)
Szanki Creative Commons License 2010-09-12 18:19:30 288
Szaporodik az állomány;-))))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-12 17:40:13 286

SZia Janó!

Ez gyönyörű!!!! Az egész olyan hűha, de jól néz ki érzést váltott ki belőle:-))

 

Szia yxc432!

HEHEHEHE :-)))))

 

UI.: Már 5 kishalat találtam a tóban és ma végre nem esik az eső :-D

 

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-09-12 16:03:00 285
Szia! 10 Köbméteres a tavam KB:80-90 Db hal van benne. Meg a sok kicsi az nem tudom mennyi de sok azt tudom!Mutatnék még egy két képet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!