|
|
|
|
 |
Törölt nick
2010-09-13 22:01:01
|
299
|
| Szia! Köszönöm a kedves szavakat!! |
|
 |
yxc432
2010-09-12 22:51:12
|
293
|
| Na jó, látom, hamarosan el kell sétálnom a XVI. kerület irányába.... ;) |
|
 |
Szanki
2010-09-12 18:19:30
|
288
|
| Szaporodik az állomány;-)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-09-12 17:40:13
|
286
|
SZia Janó!
Ez gyönyörű!!!! Az egész olyan hűha, de jól néz ki érzést váltott ki belőle:-))
Szia yxc432!
HEHEHEHE :-)))))
UI.: Már 5 kishalat találtam a tóban és ma végre nem esik az eső :-D
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-09-12 16:03:00
|
285
|
Szia! 10 Köbméteres a tavam KB:80-90 Db hal van benne. Meg a sok kicsi az nem tudom mennyi de sok azt tudom!Mutatnék még egy két képet.    |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|