Keresés

Részletes keresés

akinta Creative Commons License 2010-09-20 07:34:44 132
Jó Reggelt!
Úgy látom kicsit bealudt a topik. Én is, kicsit!
Szóval a gyári ajánlás a minimum fugaszélességre 2mm. Én még kisebb ajánlást nem láttam, de meg kell nézni a gyártó honlapját.
Az élvágott lapoknál ez elég is, de ha hagyományos élképzéssel készült a lap, az esetleges méretpontatlanság miatt, kellhet a 3mm is.
A nagyméretű, (30x30-nál nagyobb) lapokhoz nem mindig jó a sima gres ragasztó, de hogy ajánlani tudjak valamit tudnom kellene, hogy hova lesz letéve. Van e padlófűtés?
Esetleg terasz?
Minden jót!
A hozzászólás:
Rihi11 Creative Commons License 2010-09-12 10:08:29 131

üdvözletem!

50x50 greslaphoz mi a minimális fugaszélesség,beltérre?

valami kis keskeny fugát szeretnék!

van valami spec ragasztó ekkora mérethez,vagy jo a sima greslap ragsztó?

 

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!