|
|
|
|
 |
akinta
2010-09-20 07:34:44
|
132
|
Jó Reggelt! Úgy látom kicsit bealudt a topik. Én is, kicsit! Szóval a gyári ajánlás a minimum fugaszélességre 2mm. Én még kisebb ajánlást nem láttam, de meg kell nézni a gyártó honlapját. Az élvágott lapoknál ez elég is, de ha hagyományos élképzéssel készült a lap, az esetleges méretpontatlanság miatt, kellhet a 3mm is. A nagyméretű, (30x30-nál nagyobb) lapokhoz nem mindig jó a sima gres ragasztó, de hogy ajánlani tudjak valamit tudnom kellene, hogy hova lesz letéve. Van e padlófűtés? Esetleg terasz? Minden jót! |
|
A hozzászólás:
 |
Rihi11
2010-09-12 10:08:29
|
131
|
üdvözletem!
50x50 greslaphoz mi a minimális fugaszélesség,beltérre?
valami kis keskeny fugát szeretnék!
van valami spec ragasztó ekkora mérethez,vagy jo a sima greslap ragsztó?
köszönöm |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|