|
|
|
|
 |
NORTHLINE
2010-09-11 11:12:23
|
130
|
A linkek nem jók,tehát : Sikalastic 150 kenhető szigetelés, Sika Ceram 203 flexibilis ragasztó. |
|
A hozzászólás:
 |
NORTHLINE
2010-09-11 11:10:35
|
129
|
Üdv mindenkinek!Terasz burkoláshoz kell anyagot vennem,ezek lennének kedvező áron : <a href="http://http://hucon.webdms.sika.com/fileshow.do?documentID=222" target="_blank">Sikalastic 150</a>Sika Ceram 203 Burkolóm nem ismeri.Valakinek esetleg tapasztalata? Köszönöm előre is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|