Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-09-10 20:05:25 279
Ha szőke lennék, azt kérdeztem volna, melyik az öleb? :-))
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-10 17:11:56 278

Szia Szanki!

Ez nekem is eszembe jutott, de nem voltam benne biztos, így inkább megkérdeztem :-)

Szóval ha erre gondolt akkor a válasz: Az öleb és a kicsi fekete az enyém, a másik nagy az én nagydarabom tesója. Ép nálunk voltak látogatóban és az ő gazdája csinálta a képet.

Előzmény:
Szanki Creative Commons License 2010-09-10 14:35:05 277
Gondolom megszámolta a képen, hány kutyát lát:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!