|
|
|
|
 |
yxc432
2010-09-10 20:05:25
|
279
|
| Ha szőke lennék, azt kérdeztem volna, melyik az öleb? :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
Beubabu
2010-09-10 17:11:56
|
278
|
Szia Szanki!
Ez nekem is eszembe jutott, de nem voltam benne biztos, így inkább megkérdeztem :-)
Szóval ha erre gondolt akkor a válasz: Az öleb és a kicsi fekete az enyém, a másik nagy az én nagydarabom tesója. Ép nálunk voltak látogatóban és az ő gazdája csinálta a képet. |
|
Előzmény:
 |
Szanki
2010-09-10 14:35:05
|
277
|
| Gondolom megszámolta a képen, hány kutyát lát:-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|