Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-10 17:11:56 278

Szia Szanki!

Ez nekem is eszembe jutott, de nem voltam benne biztos, így inkább megkérdeztem :-)

Szóval ha erre gondolt akkor a válasz: Az öleb és a kicsi fekete az enyém, a másik nagy az én nagydarabom tesója. Ép nálunk voltak látogatóban és az ő gazdája csinálta a képet.

A hozzászólás:
Szanki Creative Commons License 2010-09-10 14:35:05 277
Gondolom megszámolta a képen, hány kutyát lát:-)))
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-10 13:42:29 276

Oké. Szőke vagyok. Nem értem. Mi mennyivel?

A koisra is írtam, hogy ha kamu, akkor szép munka :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!