|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-10 17:11:56
|
278
|
Szia Szanki!
Ez nekem is eszembe jutott, de nem voltam benne biztos, így inkább megkérdeztem :-)
Szóval ha erre gondolt akkor a válasz: Az öleb és a kicsi fekete az enyém, a másik nagy az én nagydarabom tesója. Ép nálunk voltak látogatóban és az ő gazdája csinálta a képet. |
|
A hozzászólás:
 |
Szanki
2010-09-10 14:35:05
|
277
|
| Gondolom megszámolta a képen, hány kutyát lát:-))) |
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-10 13:42:29
|
276
|
Oké. Szőke vagyok. Nem értem. Mi mennyivel?
A koisra is írtam, hogy ha kamu, akkor szép munka :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|