Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2010-09-09 22:38:35 4124
Egyikünk sem érdemli azt a káoszt és tömeges szereptévesztést, amit ezek a dolgok okoztak.
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-09-09 22:35:47 4122
Mi vagyunk a hibásak, be kell látnod! Írni-olvasni tanítottuk őket, iskolába járhatnak, némelyik még számolni is tud, de ez semmi! Nagy a mi bűnünk! Szavazati jogot adtunk nekik, megérdemeljük, amit kapunk! Osztod a véleményemet? :)
Előzmény:
T. Thick Creative Commons License 2010-09-09 22:28:44 4119
Szerintem a nőknek nem szabadna beleszólniuk állatokkal kapcsolatos dolgokba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!