|
|
|
|
 |
T. Thick
2010-09-09 22:38:35
|
4124
|
| Egyikünk sem érdemli azt a káoszt és tömeges szereptévesztést, amit ezek a dolgok okoztak. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-09-09 22:35:47
|
4122
|
| Mi vagyunk a hibásak, be kell látnod! Írni-olvasni tanítottuk őket, iskolába járhatnak, némelyik még számolni is tud, de ez semmi! Nagy a mi bűnünk! Szavazati jogot adtunk nekik, megérdemeljük, amit kapunk! Osztod a véleményemet? :) |
|
Előzmény:
 |
T. Thick
2010-09-09 22:28:44
|
4119
|
| Szerintem a nőknek nem szabadna beleszólniuk állatokkal kapcsolatos dolgokba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|