Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-09-09 22:35:47 4122
Mi vagyunk a hibásak, be kell látnod! Írni-olvasni tanítottuk őket, iskolába járhatnak, némelyik még számolni is tud, de ez semmi! Nagy a mi bűnünk! Szavazati jogot adtunk nekik, megérdemeljük, amit kapunk! Osztod a véleményemet? :)
A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2010-09-09 22:28:44 4119
Szerintem a nőknek nem szabadna beleszólniuk állatokkal kapcsolatos dolgokba.
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-09-09 22:27:27 4118
Volt egy érzésem! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!