Keresés

Részletes keresés

yxc432 Creative Commons License 2010-09-09 20:04:18 275
Érdekes, a koi-sra nem írtátok, hogy kamu.;)
A hozzászólás:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-09 19:11:44 272

SZia!

Akkor viszont szép munka :-)) A kutyáson látszik, hogy kamu.

Más: nem fogjátok elhinni, de született egy halam a tóban!!!! Illetve lehet, hogy több, de csak egyet vettem észre. Na őt viszont lefotóztam - remélem látszik:

 

 

Ő vagy a mama, vagy beteg... de mindenesetre nagyon különcködik...

 

 

plusz egy mai a többiről:

 

 

Ja és végre előmerészkedett a két aranycompó is akiket a vízbe rakásuk óta nem láttam. Szóval ez egy szép nap volt. Remélem nektek is :-))))

Előzmény:
yxc432 Creative Commons License 2010-09-08 19:15:02 270
Nyavalyát :-))
Minden csak képszerkesztő program kérdése.;)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!