|
|
|
|
 |
Beubabu
2010-09-09 19:11:44
|
272
|
SZia!
Akkor viszont szép munka :-)) A kutyáson látszik, hogy kamu.
Más: nem fogjátok elhinni, de született egy halam a tóban!!!! Illetve lehet, hogy több, de csak egyet vettem észre. Na őt viszont lefotóztam - remélem látszik:

Ő vagy a mama, vagy beteg... de mindenesetre nagyon különcködik...

plusz egy mai a többiről:

Ja és végre előmerészkedett a két aranycompó is akiket a vízbe rakásuk óta nem láttam. Szóval ez egy szép nap volt. Remélem nektek is :-)))) |
|
 |
yxc432
2010-09-08 22:22:37
|
271
|
Tessék, itt egy szobai kiskutya: :-))
 |
|
A hozzászólás:
 |
yxc432
2010-09-08 19:15:02
|
270
|
Nyavalyát :-)) Minden csak képszerkesztő program kérdése.;)
|
|
Előzmény:
 |
Beubabu
2010-09-08 18:01:30
|
269
|
| SZENT SZAR!!!!! EZ VAN VAGY 30 KILÓ! Tavaly Merenyém fogott egy narancs-fekete 9,5 kilósat, de az egy törpe ehez képest. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|