Keresés

Részletes keresés

Beubabu Creative Commons License 2010-09-09 19:11:44 272

SZia!

Akkor viszont szép munka :-)) A kutyáson látszik, hogy kamu.

Más: nem fogjátok elhinni, de született egy halam a tóban!!!! Illetve lehet, hogy több, de csak egyet vettem észre. Na őt viszont lefotóztam - remélem látszik:

 

 

Ő vagy a mama, vagy beteg... de mindenesetre nagyon különcködik...

 

 

plusz egy mai a többiről:

 

 

Ja és végre előmerészkedett a két aranycompó is akiket a vízbe rakásuk óta nem láttam. Szóval ez egy szép nap volt. Remélem nektek is :-))))

yxc432 Creative Commons License 2010-09-08 22:22:37 271
Tessék, itt egy szobai kiskutya: :-))

szobakutya
A hozzászólás:
yxc432 Creative Commons License 2010-09-08 19:15:02 270
Nyavalyát :-))
Minden csak képszerkesztő program kérdése.;)
Előzmény:
Beubabu Creative Commons License 2010-09-08 18:01:30 269
SZENT SZAR!!!!! EZ VAN VAGY 30 KILÓ! Tavaly Merenyém fogott egy narancs-fekete 9,5 kilósat, de az egy törpe ehez képest.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!