|
|
|
|
 |
DummyBoy
2010-09-08 12:48:52
|
257
|
No, a képeket lehagytam :)
   |
|
A hozzászólás:
 |
DummyBoy
2010-09-08 12:42:48
|
256
|
Üdv Mindenkinek!
Pár hete kutyaséta közben mellénkszegődött egy tündéri kis cicalány ...
Pár napig bírtuk, de utána befogadtuk, elvittük állatorvoshoz, és most gazdit keresnénk neki. Olyan 3 hónapos lehet.
Helyileg Komáromban van, oltva és féregajtva volt, szerető gazdit keresnénk neki lakásba ...
Kicsit "kutyás" lett, amit lehetett eltanult a mopszunktól (Csóválja a farkát és "berreg" ha simogatom :) )
Kedves, játékos, de nem agresszív, bújós, berregős cica.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|