Keresés

Részletes keresés

DummyBoy Creative Commons License 2010-09-08 12:48:52 257
No, a képeket lehagytam :)

A hozzászólás:
DummyBoy Creative Commons License 2010-09-08 12:42:48 256
Üdv Mindenkinek!

Pár hete kutyaséta közben mellénkszegődött egy tündéri kis cicalány ...

Pár napig bírtuk, de utána befogadtuk, elvittük állatorvoshoz, és most gazdit keresnénk neki. Olyan 3 hónapos lehet.

Helyileg Komáromban van, oltva és féregajtva volt, szerető gazdit keresnénk neki lakásba ...

Kicsit "kutyás" lett, amit lehetett eltanult a mopszunktól (Csóválja a farkát és "berreg" ha simogatom :) )

Kedves, játékos, de nem agresszív, bújós, berregős cica.


Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!