Keresés

Részletes keresés

bitmapwomen Creative Commons License 2010-09-13 09:27:46 885
És pont ez a jó a Cola nyereményjátékokban, hogy divatos és főleg drága dolgokat hoznak elérhető közelségbe. Bár az én autóm amit terveztem nem nagyon hozza lázba az embereket, de nekem tetszik! :)
Ha a nyereményjáték nem jön össze akkor veszek egy Ladát és azt festem ilyenre! :D
A hozzászólás:
kabalaa Creative Commons License 2010-09-08 10:53:07 884
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet!
Közel 5 millától indul a One!
A Cooper meg 5.5-től! :)
Előzmény:
henike9 Creative Commons License 2010-09-07 16:09:08 880
Ez nagyon tetszik.
Nagyszerű érzés egy olyan kisautóban helyet foglalni, amely kívül-belül dögösen néz ki, és ráadásul menet közben is jól teljesít.
Én már kipróbáltam, elfogadnék egyet :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!