|
|
|
|
 |
bitmapwomen
2010-09-13 09:27:46
|
885
|
És pont ez a jó a Cola nyereményjátékokban, hogy divatos és főleg drága dolgokat hoznak elérhető közelségbe. Bár az én autóm amit terveztem nem nagyon hozza lázba az embereket, de nekem tetszik! :) Ha a nyereményjáték nem jön össze akkor veszek egy Ladát és azt festem ilyenre! :D |
|
A hozzászólás:
 |
kabalaa
2010-09-08 10:53:07
|
884
|
Szerintem mindenki elfogadna egy ilyet! Közel 5 millától indul a One! A Cooper meg 5.5-től! :)
|
|
Előzmény:
 |
henike9
2010-09-07 16:09:08
|
880
|
Ez nagyon tetszik. Nagyszerű érzés egy olyan kisautóban helyet foglalni, amely kívül-belül dögösen néz ki, és ráadásul menet közben is jól teljesít. Én már kipróbáltam, elfogadnék egyet :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|