Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bandimacs Creative Commons License 2010-09-07 20:39:57 65
a környéketeken biztos van állatorvos. Macska szállító kosárban vigyed, aminek van teteje és nem tud kiugrani belőle.
Az oltás olyan 5-7000 Ft körül van, ha jól emlékszem. (kombinált macskaoltásnak hívják, de ha kijár a kertbe, akkor veszettség ellen is be kell oltatni)
A macsit féregteleníteni is kellene, ezt amikor oltatod akkor fogják megcsinálni.
Előzmény:
petranarancs Creative Commons License 2010-08-28 16:19:33 64
Nem voltam, és nem oltottam be, de gondoltam, hogy el kéne vinni, csak nem tudom, hová, mennyibe kerül, stb.
Gondoltam addig hátha tud valaki valamit segíteni, amíg sikerül elvinnem...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!