|
|
|
|
 |
hastetheday
2010-09-08 09:48:32
|
883
|
Hmmm... Ez egy kicsit összetettebb dolognak tűnik mint a Cola, így első olvasásra! :D Nem akarom ismételni önmagam, tényleg csak egy bicikli-őrült barátom mesélte, én meg elhiszem neki. Majd ha egyszer a sors elvisz a Tour de France-ra szurkolni, akkor megkérdezem valakitől! :D
@bitmapwomen: Jó ez a játék, én is találkoztam már vele! Kicsit keveslem a díszítő elemeket, de azért el lehet vele szórakozni. :) |
|
 |
henike9
2010-09-08 09:43:22
|
882
|
A kormány keveset fordul, a váltó határozott, az ülések jól tartanak, szóval minden olyan amilyennek lennie kell. Ezzel az autóval prímán lehet előzgetni, cikázni, gyorsulni, megállni, még beférni, még átmenni - szóval igazi élményautó. 7 másodperc alatt gyorsít fel 100 km/órára. Amúgy egyik ismerősömnek van egy, így tudtam kipróbálni. |
|
A hozzászólás:
 |
kabalaa
2010-09-07 17:08:56
|
881
|
Hol próbáltad? Lehet tesztvezetést kérni valahol? Egy Cooper S-t szívesen kipróbálnék! :)
Amúgy valami ilyesmit ihatnak a versenyeken: "Izotóniás sportital, antioxidánsokkal Nagy hatékonyságú elektrolites, energia-rehidratáló izotóniás ital azokhoz a sporttevékenységhez, amelyeknél a terhelés időtartama meghaladja a 1,5-2 óra időtartamot. Jelentősen csökkenti a görcsök beálltának veszélyét, segít megelőzni a teljesítmény- és a kitartás csökkenését. Védi a túlterhelt szervezetet az oxidációs stresszel szemben a hosszantartó igénybevétel folyamán." |
|
Előzmény:
 |
henike9
2010-09-07 16:09:08
|
880
|
Ez nagyon tetszik. Nagyszerű érzés egy olyan kisautóban helyet foglalni, amely kívül-belül dögösen néz ki, és ráadásul menet közben is jól teljesít. Én már kipróbáltam, elfogadnék egyet :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|